Mijn gegevens
Email:

Wachtwoord:

Automatisch Inloggen

SPONSORS
Evenementen
WELKOM BIJ RKVV EMPLINA
Vanuit een dorpsvereniging uit Empel zijn wij met 65 jeugd-teams en 9 senioren-teams uitgegroeid tot één van de grootste voetbalverenigingen van    's-Hertogenbosch.

De vertrouwde en gezellige sfeer van een kleine club is ondanks de ruim 1000 leden, meer dan 200 vrijwilligers en honderden enthousiaste ouders  nog steeds gebleven.

Wij nodigen u dan ook uit om op zaterdag of zondag onze teams te komen aanmoedigen en daarnaast eens binnen te komen in onze sfeervolle kantine.

 
Contact
Adres
Riek 1
5236 PS  Empel

Postadres
Postbus 3509
5203 DM,  's-Hertogenbosch
  
Contact
073-6422429

E-mail
webmaster@emplina.nl
Zondag 24 September
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Nummer Info
10:00 Nieuwkuijk VE1 Emplina VE1 49477
10:30 Emplina 4 SCZ 3 Swarts, F. (Fred) 45028
10:30 Emplina VR1 Alem VR1 51175
12:00 BMC 4 Emplina 3 Oorschot, T. (Ton) van 40372
12:30 OJC ROSMALEN 3 Emplina 2 C.M.E. (Kees) van den Hout 26612
12:30 Emplina 7 Hedel 4 38786
13:00 St Mich.Gestel 6 Emplina 5 Schrover, M. (Marcel) 41264
14:30 Emplina 1 TGG 1 C.J.T. (Chris-Stan) van Daal 37735
Woensdag 27 September
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Nummer Info
18:30 SJO/BZC'14 JO9-1 Emplina JO9-6 88189
Zaterdag 30 September
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Nummer Info
08:30 Emplina JO9-5 Wilhelmina JO9-3 77734
08:30 Emplina JO9-1 Haarsteeg JO9-1G 78138
08:30 FC Engelen JO11-4 Emplina JO11-4 72079
08:30 SV BLC JO8-4 Emplina JO8-3 83791
08:30 Emplina JO7-1 (Juventus) Haarsteeg JO7-1 29121
08:30 Emplina JO7-3 (Chelsea) Nivo Sparta JO7-1 29131
08:30 Emplina JO7-2 (Real Madrid) Maliskamp JO7-1 29126
08:30 Emplina JO7-4 (FC Barcelona) Nivo Sparta JO7-2 29136
08:30 Emplina JO9-3 SV BLC JO9-2 94106
08:45 Boxtel JO8-1 Emplina JO8-1 92979
09:00 OJC ROSMALEN JO11-8 Emplina JO11-5 70519
09:00 Wilhelmina Boys JO8-1 Emplina JO8-2 84240
09:00 OJC ROSMALEN MO11-2 Emplina MO11-1 87834
09:00 Emplina JO12-4 DESK JO12-2 69166
09:30 OSC'45 JO11-2 Emplina JO11-6 72982
09:45 Emplina MO11-2 SV BLC MO11-1 92712
09:45 Sleeuwijk JO9-1 Emplina JO9-2 78572
09:45 Emplina JO11-3 Jan van Arckel JO11-1 70953
09:45 Emplina JO11-1 Wilhelmina JO11-1 73853
09:45 Emplina JO10-4 OJC ROSMALEN JO10-7 76884
10:00 Drechtstreek JO16-2 Emplina JO16-1 58940
10:15 Haarsteeg JO7-2 Emplina JO7-5 (Borussia Dortmund) 29154
10:15 Wilhelmina JO10-3 Emplina JO10-3 76541
10:15 Wilhelmina JO10-1 Emplina JO10-1 76579
10:15 DESK MO13-1 Emplina MO13-2 87291
10:30 Kerkwijk JO11-2 Emplina JO11-7 71011
10:30 Tricht JO17-1 Emplina JO17-2 J.W.M. (Willem) van der Veer 55249
11:00 Emplina JO13-1 Berghem Sport JO13-1 Dols, T.A.W. (Theo) 12333
11:00 Emplina JO12-1 S.V. Brandevoort JO12-1 31696
11:00 Emplina JO12-2 SV BLC JO12-2 91507
11:00 Emplina JO13-3 RKDVC JO13-3 68441
11:00 Emplina JO13-2 St Mich.Gestel JO13-1 65701
11:15 FC Engelen JO14-1 Emplina JO14-1 29010
11:30 Jan van Arckel MO13-1 Emplina MO13-1 86986
11:30 SV Reeshof JO14-1 Emplina JO14-4 63754
12:30 MVV'58 JO12-1 Emplina JO12-3 69154
12:45 Emplina JO15-2 Woudrichem JO15-1 62072
12:45 Emplina JO15-1 SC 't Zand JO15-1 W. (Wesley) Ruter 59077
12:45 Emplina JO14-2 FC Engelen JO14-2 63607
12:45 Emplina JO14-3 SV BLC JO14-2 63757
12:45 Emplina MO17-2 Nivo Sparta MO17-1 85173
13:00 NOAD'32 JO19-1 Emplina JO19-3 54120
13:00 Wilhelmina JO15-2 Emplina JO15-3 62981
13:00 Zwaluw VFC MO17-1 Emplina MO17-1 85159
13:00 Dommelen JO14-1 Emplina JO14-5 88297
13:30 BZS MO15-1 Emplina MO15-1 85990
14:30 Emplina JO19-2 Jan van Arckel JO19-1 53231
14:30 Emplina JO17-3 SCI JO17-2 Bregman, B. (Bob) 56582
14:30 Hedel JO17-2 Emplina JO17-4 58536
15:00 Emplina JO19-1 Wilhelmina Boys JO19-1 C.J.M. (Cor) van Dartel 52181
15:00 Sportclub Irene JO17-1 Emplina JO17-1 A. (Auke) Wiegman 54569
15:00 EVVC MO19-1 Emplina MO19-1 16010
16:30 Emplina JO19-6 FC Engelen JO19-2 54370
16:30 Emplina JO19-4 Nemelaer JO19-2 53080
Zondag 1 Oktober
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Nummer Info
10:00 DSC VR1 Emplina VR1 49904
11:00 Emplina 2 Wilhelmina Boys 2 A. (Adrianus) van Doesburg 26284
11:00 Emplina 3 OSC\'45 3 46159
11:00 Emplina VE1 FC Engelen VE1 49460
12:00 Wilhelmina 10 Emplina 7 46587
12:00 Emplina 5 LSV 2 Oosterhoff, G. (Geertjan) 46804
13:00 GVV 3 Emplina 4 47866
14:30 Heeswijk 1 Emplina 1 E.J.M. (Bert) Verstappen 39616
Zaterdag 7 Oktober
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Nummer Info
08:30 Emplina JO7-3 (Chelsea) Emplina JO7-2 29132
08:30 Emplina JO7-5 (Borussia Dortmund) Emplina JO7-4 29141
08:30 Emplina JO9-2 MVV'58 JO9-1 77957
08:30 Emplina JO9-6 Achilles Veen JO9-1G 80331
08:30 Emplina JO8-3 Nivo Sparta JO8-4 82905
08:45 Wilhelmina MO11-1 Emplina MO11-2 92714
08:45 Wilhelmina JO11-3 Emplina JO11-3 72554
08:45 Boxtel JO9-2 Emplina JO9-5 80512
09:00 Olympia'60 JO12-2 Emplina JO12-4 69185
09:00 RKTVC JO9-1 Emplina JO9-1 79544
09:00 Hedel MO13-1 Emplina MO13-1 87093
09:45 Emplina JO11-7 Hedel JO11-3 70796
09:45 Emplina JO11-2 Theole JO11-1 70941
09:45 Emplina JO11-5 BMC JO11-3 71884
09:45 Emplina JO11-4 BVV/Timmermans Infra JO11-2 73473
09:45 Emplina JO11-6 ST Alem/RKVSC JO11-1 74870
09:45 Emplina JO10-3 SV BLC JO10-4 75463
09:45 Emplina JO10-1 WSC JO10-1 76840
09:45 ODC JO11-1 Emplina JO11-1 71716
09:45 NOAD'32 JO12-1 Emplina JO12-2 91508
10:00 MEC'07 JO10-1 Emplina JO10-2 75745
10:00 SJO/BZC'14 JO15-1 Emplina JO15-2 88105
10:15 TGG JO10-1 Emplina JO10-5 75711
10:15 Helvoirt JO9-1G Emplina JO9-3 78979
10:15 VOAB MO11-1 Emplina MO11-1 87505
10:30 Maaskantse Boys JO10-1 Emplina JO10-4 75980
10:30 Nivo Sparta JO14-2 Emplina JO14-5 88298
11:00 Emplina JO13-2 DSC JO13-2 68108
11:30 Emplina JO12-1 Gemert JO12-1 26040
11:30 SV Venray JO14-1G Emplina JO14-1 16521
11:30 OJC ROSMALEN JO8-1 Emplina JO8-1 83600
11:30 Leerdam Sp.'55 JO16-1 Emplina JO16-1 58888
11:30 Nieuwkuijk JO13-2 Emplina JO13-3 67124
11:30 Nemelaer JO9-2 Emplina JO9-4 82050
11:30 Nemelaer MO17-1 Emplina MO17-1 85567
12:15 HVCH JO13-1 Emplina JO13-1 12361
12:45 Emplina JO14-2 Beerse Boys JO14-1 91617
12:45 Emplina JO14-4 Baardwijk JO14-1 93668
12:45 Emplina JO15-3 ST Alem/RKVSC JO15-1 61948
12:45 Emplina MO15-1 WNC MO15-1 85958
13:15 Sarto JO15-1 Emplina JO15-1 59013
14:30 Emplina JO19-2 Nemelaer JO19-1 53441
14:30 Emplina JO17-1 RKVVO JO17-1 54781
14:30 Emplina JO17-2 BMC JO17-1 55492
14:30 Emplina JO17-4 WSC JO17-6 56516
14:30 Hedel JO19-2 Emplina JO19-6 52561
14:45 Wilhelmina JO19-3 Emplina JO19-4 54190
14:45 Wilhelmina JO17-3 Emplina JO17-3 56093
15:00 Emplina MO17-2 NOAD'32 MO17-2 85371
15:00 Brabantia JO19-1 Emplina JO19-1 51911
15:15 HVCH MO19-1 Emplina MO19-1 24367
Zondag 8 Oktober
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Nummer Info
10:00 Nieuwkuijk VR1 Emplina VR1 50433
10:30 Emplina 4 ISC 1 47164
11:00 Emplina 3 Hedel 2 40331
11:00 Den Dungen VE1 Emplina VE1 49532
11:30 RKVVO 3 Emplina 2 25474
12:00 Emplina 5 BMC 5 41511
12:00 BVV/Timmermans Infra 5 Emplina 7 40011
14:30 Emplina 1 Erp 1 38811
Zaterdag 14 Oktober
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Nummer Info
08:30 Emplina JO7-1 (Juventus) Achilles Veen JO7-1 29122
08:30 Emplina JO7-2 (Real Madrid) OSC'45 JO7-1 29127
08:30 Emplina JO7-4 (FC Barcelona) Haarsteeg JO7-2 29137
08:30 Emplina JO9-4 Wilhelmina Boys JO9-2 78073
08:30 Emplina JO9-1 Zwaluw VFC JO9-1 81199
08:30 Emplina JO9-3 St Mich.Gestel JO9-1 81483
08:30 Emplina JO8-1 FC Engelen JO8-1 82449
08:30 MVV'58 JO11-1 Emplina JO11-2 71277
08:45 ST Altena/ALmkerk JO13-1 Emplina JO13-2 65726
08:45 Wilhelmina JO11-5 Emplina JO11-7 73450
08:45 RKTVC JO9-2 Emplina JO9-2 81830
08:45 DSC JO8-1 Emplina JO8-2 83077
09:00 St Mich.Gestel JO11-2 Emplina JO11-5 69646
09:00 SCI JO11-2 Emplina JO11-4 70319
09:00 OJC ROSMALEN JO10-5 Emplina JO10-3 76489
09:00 GRC-14 JO9-2 Emplina JO9-6 81773
09:00 Zwaluw VFC JO8-9 Emplina JO8-3 88275
09:45 Emplina JO11-1 Haarsteeg JO11-1 71556
09:45 Emplina JO11-3 OJC ROSMALEN JO11-3 71570
09:45 Emplina JO10-4 Margriet JO10-3 75276
09:45 Emplina JO10-5 Nieuwkuijk JO10-1 75525
09:45 Emplina JO10-2 OJC ROSMALEN JO10-2 76259
09:45 Emplina MO11-1 Zwaluw VFC MO11-1 87628
09:45 FC Engelen JO12-3 Emplina JO12-3 68831
09:45 Emplina MO11-2 FC Engelen MO11-1 92720
10:00 Maliskamp JO7-3 Emplina JO7-5 (Borussia Dortmund) 30171
10:00 DSC JO11-3 Emplina JO11-6 72704
10:00 DSC JO10-1 Emplina JO10-1 76890
10:30 Wittenhorst JO12-1 Emplina JO12-1 33249
10:30 Olympia'60 JO14-1 Emplina JO14-4 63939
10:30 ASH MO15-1 Emplina MO15-1 86167
10:45 BVV/Timmermans Infra MO17-1 Emplina MO17-2 85300
11:00 Emplina JO13-3 CHC JO13-1 67617
11:00 Emplina JO12-4 Haarsteeg JO12-1 68781
11:00 Emplina MO13-1 Ophemert MO13-1 87101
11:00 Emplina MO13-2 Rijen MO13-1 87376
11:00 SV BLC JO14-1 Emplina JO14-2 63829
11:30 Emplina JO13-1 Margriet JO13-1 Dols, T.A.W. (Theo) 12393
12:00 HSSC'61 JO19-1 Emplina JO19-3 52878
12:45 Emplina JO15-1 TSC JO15-1 58961
12:45 Emplina JO15-2 TEC JO15-1 61089
12:45 Emplina MO17-1 Jong Brabant MO17-1 85630
12:45 Emplina JO14-5 ODC JO14-2 88299
12:45 Groot-Ammers JO17-1 Emplina JO17-2 57038
13:00 Brabantia JO17-1 Emplina JO17-1 54637
13:00 OJC ROSMALEN JO15-6 Emplina JO15-3 62227
13:00 Dommelen JO14-1 Emplina JO14-3 63920
13:00 Emplina JO14-1 Wittenhorst JO14-1 16366
14:30 Emplina JO19-6 Jan van Arckel JO19-2 53015
14:30 Emplina JO17-3 BMC JO17-3 56725
14:30 Maliskamp JO17-2 Emplina JO17-4 56148
14:30 Emplina MO19-1 UDI'19/CSU MO19-1 24265
14:45 OJC ROSMALEN JO19-3 Emplina JO19-2 53095
15:00 Emplina JO19-1 Zwaluw VFC JO19-1 51970
16:30 Emplina JO19-4 Real Lunet JO19-1 53328
Zondag 15 Oktober
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Nummer Info
10:00 Den Dungen 4 Emplina 5 42420
10:30 Emplina VR1 HRC'14 VR2 50457
11:00 Emplina 2 RKDVC 3 26353
11:00 Emplina VE1 CHC VE2 49453
12:00 Beesd 3 Emplina 3 40520
12:00 Wilhelmina 3 Emplina 4 47532
12:30 Emplina 7 Alem 3 38615
14:30 Helvoirt 1 Emplina 1 37683
Zondag 22 Oktober
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Nummer Info
10:00 GSBW VR1 Emplina VR1 94768
11:00 Emplina VE1 RKKSV VE1 94855
11:30 ODC 2 Emplina 2 24911
14:30 Emplina 1 WSC 1 39417
Zaterdag 28 Oktober
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Nummer Info
08:30 Emplina JO7-1 (Juventus) HHC'09 JO7-1 29123
08:30 Emplina JO7-3 (Chelsea) Wilhelmina JO7-2G 29133
08:30 Emplina JO7-5 (Borussia Dortmund) Nivo Sparta JO7-2 29142
08:30 Emplina JO8-3 Wilhelmina JO8-4 82600
08:30 Emplina JO8-2 Wilhelmina JO8-2 83506
08:30 Nivo Sparta JO9-4 Emplina JO9-6 82308
08:45 Sarto JO12-4 Emplina JO12-4 68826
08:45 Wilhelmina JO9-1 Emplina JO9-1 80740
09:00 Kerkwijk JO11-1 Emplina JO11-6 70080
09:00 Zwaluw VFC JO9-6G Emplina JO9-5 80958
09:00 BMC JO9-2 Emplina JO9-3 81815
09:00 ASH MO13-1 Emplina MO13-1 86782
09:00 GDC MO11-1 Emplina MO11-1 87784
09:30 Essche Boys JO9-1 Emplina JO9-4 79838
09:45 Emplina JO11-5 Wilhelmina JO11-4 70708
09:45 Emplina JO10-4 Nemelaer JO10-3 75279
09:45 Emplina JO10-1 Unitas JO10-1 75399
09:45 Emplina JO10-5 OJC ROSMALEN JO10-8 76198
09:45 Emplina JO10-3 Zwaluw VFC JO10-5 76950
09:45 SV BLC JO11-2 Emplina JO11-4 69606
09:45 Emplina MO11-2 Maliskamp MO11-1 92721
09:45 Emplina JO11-7 Den Dungen JO11-4 94497
10:00 Maliskamp JO7-2 Emplina JO7-4 (FC Barcelona) 27922
10:15 RKTVC JO11-1 Emplina JO11-2 71043
10:15 Zwaluw VFC JO11-2 Emplina JO11-1 73376
10:15 Zwaluw VFC JO10-2 Emplina JO10-2 76340
10:15 Wilhelmina JO8-1 Emplina JO8-1 82478
10:30 CHC JO11-1 Emplina JO11-3 74767
11:00 Emplina JO13-2 GRC-14 JO13-1 65255
11:00 SV BLC JO14-2 Emplina JO14-5 88300
11:15 GJS JO16-2 Emplina JO16-1 58909
11:30 RKVVO MO13-1 Emplina MO13-2 87442
11:30 OJC ROSMALEN JO13-6 Emplina JO13-3 92909
11:30 Emplina JO13-1 Schijndel/DE WIT JO13-1 Dols, T.A.W. (Theo) 12423
11:30 Emplina JO12-1 JVC Cuijk JO12-1G 25266
12:45 Emplina JO15-2 OJC ROSMALEN JO15-3 59645
12:45 Emplina JO14-4 Sarto JO14-2 63539
12:45 Emplina MO17-2 Well MO17-1 85263
12:45 Emplina MO15-1 Theole MO15-1 86423
12:45 Emplina JO14-3 GVV'63 JO14-1G 92878
13:00 Oirschot V. JO15-1 Emplina JO15-1 58973
13:00 Hedel JO15-1 Emplina JO15-3 62984
13:00 JVC Cuijk JO14-1 Emplina JO14-1 16946
14:15 ST SDDL/Ravenstein MO19-1 Emplina MO19-1 16561
14:30 Emplina JO19-2 Hedel JO19-1 53916
14:30 Emplina JO17-4 OJC ROSMALEN JO17-9 55935
14:30 Emplina JO17-2 DSC JO17-1 58383
14:30 Emplina JO17-3 Beesd JO17-1 58515
14:30 RKDVC JO19-4 Emplina JO19-6 53249
15:00 Emplina JO19-1 RPC JO19-1 52039
15:15 Wittenhorst JO17-1 Emplina JO17-1 54838
16:00 ODC JO19-3 Emplina JO19-4 52458
16:30 Emplina JO19-3 GDC JO19-1 54100
Zondag 29 Oktober
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Nummer Info
10:00 Buren VR1 Emplina VR1 50894
10:00 Heerewaarden 2 Emplina 7 41639
10:30 Emplina 4 Teisterbanders 3 44809
11:00 Emplina 2 Haarsteeg 2 26187
11:00 Emplina 3 OJC ROSMALEN 6 41927
11:00 Emplina VE1 RWB VE1 49459
12:00 Emplina 5 Essche Boys 3 46089
14:30 Volharding 1 Emplina 1 39663
Zaterdag 4 November
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Nummer Info
08:30 Emplina JO7-4 (FC Barcelona) Maliskamp JO7-3 30173
08:30 Emplina JO9-6 SCI JO9-1 78646
08:30 Emplina JO9-4 Zwaluw VFC JO9-6G 78872
08:30 Emplina JO9-3 Haarsteeg JO9-2 79106
08:30 Emplina JO9-5 Nemelaer JO9-2 79720
08:30 GVV'63 JO8-3G Emplina JO8-3 84331
09:00 GJS JO9-1 Emplina JO9-2 79346
09:00 Haarsteeg JO11-4 Emplina JO11-7 70580
09:00 Maliskamp JO11-3 Emplina JO11-5 74988
09:00 OJC ROSMALEN JO10-4 Emplina JO10-3 75910
09:00 Zwaluw VFC JO8-1 Emplina JO8-2 82803
09:00 St Mich.Gestel MO11-2 Emplina MO11-2 92725
09:30 RKKSV JO10-1 Emplina JO10-4 76548
09:30 WSC JO8-1 Emplina JO8-1 84033
09:45 Emplina JO11-2 BZS JO11-1 69640
09:45 Emplina JO11-4 BMC JO11-2 70180
09:45 Emplina JO11-1 BVV/Timmermans Infra JO11-1 71858
09:45 Emplina JO11-6 Hedel JO11-2 74854
09:45 Emplina JO10-2 Maliskamp JO10-1 75459
09:45 Emplina MO11-1 Uno Animo MO11-2 87812
10:00 Maliskamp JO7-2 Emplina JO7-5 (Borussia Dortmund) 27923
10:00 Vlijmense Boys JO7-1G Emplina JO7-1 (Juventus) 28506
10:00 GRC-14 JO10-1 Emplina JO10-1 75291
10:15 Wilhelmina JO7-2G Emplina JO7-2 (Real Madrid) 28367
10:15 TGG JO7-1 Emplina JO7-3 (Chelsea) 28867
10:15 Nemelaer JO10-2 Emplina JO10-5 76748
10:30 TOP JO12-1 Emplina JO12-1 27942
10:30 GDC JO15-1 Emplina JO15-2 59804
10:30 MVV'58 MO15-1 Emplina MO15-1 86408
11:00 Emplina JO15-1 Roosendaal JO15-1 58992
11:00 Emplina JO13-3 OJC ROSMALEN JO13-8 68005
11:00 Emplina JO12-4 SV Reeshof JO12-2 68782
11:00 Emplina MO13-1 TGG MO13-1 86886
11:00 Emplina MO13-2 ST RKDSV / EDN'56 MO13-1 87388
11:30 Oirschot V. JO13-1 Emplina JO13-1 12445
11:30 ODC JO12-2 Emplina JO12-3 93972
12:00 Altena JO17-1 Emplina JO17-2 58586
12:30 Teisterbanders JO13-1 Emplina JO13-2 65321
12:45 Emplina JO16-1 Rijsoord JO16-2 58898
12:45 Emplina JO15-3 Boxtel JO15-2 61408
12:45 Emplina JO14-2 Vlijmense Boys JO14-1 63827
12:45 Emplina JO14-5 Emplina JO14-3 88301
13:00 Zwaluw VFC JO19-2 Emplina JO19-2 53727
13:00 OJC ROSMALEN MO17-3 Emplina MO17-2 85208
13:00 Emplina JO14-1 Gemert JO14-1 33227
13:15 Sarto JO14-1 Emplina JO14-4 63683
14:30 Emplina JO19-6 BMC JO19-2 94788
14:30 Emplina JO17-1 HVCH JO17-1 54645
14:30 Emplina MO17-1 Nevelo MO17-1 85601
14:30 MVV'58 JO19-1 Emplina JO19-3 53086
14:30 Real Lunet JO17-1 Emplina JO17-3 55721
14:30 Emplina MO19-1 Blauw Geel'38/JUMBO MO19-1 27703
14:45 Oirschot V. JO19-1 Emplina JO19-1 52035
14:45 Wilhelmina JO17-4 Emplina JO17-4 57649
16:30 Emplina JO19-4 St Mich.Gestel JO19-2 90693
Zondag 5 November
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Nummer Info
10:00 HRC'14 VE1 Emplina VE1 49499
10:00 Wilhelmina 6 Emplina 5 48366
12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 Emplina 2 25205
12:00 RKTVC 4 Emplina 4 43064
12:00 TGG 3 Emplina 3 48018
12:30 Emplina 7 RKVSC 3 48475
14:30 Emplina 1 Rhode 1 39515
Zaterdag 11 November
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Nummer Info
08:30 Emplina JO7-5 (Borussia Dortmund) Haarsteeg JO7-2 29143
08:30 Emplina JO9-5 Wilhelmina Boys JO9-2 77227
08:30 Emplina JO9-1 FC Engelen JO9-1 79028
08:30 Emplina JO9-6 Jan van Arckel JO9-1 80948
08:30 Emplina JO8-3 Hedel JO8-1 82587
08:30 SV BLC JO10-3 Emplina JO10-4 75611
08:30 FC Engelen JO10-1 Emplina JO10-1 75721
08:30 SV BLC JO9-1 Emplina JO9-2 80981
08:30 Emplina JO8-2 ODC JO8-1 92393
08:30 Emplina JO8-1 Boxtel JO8-1 92984
08:45 Margriet JO10-5 Emplina JO10-5 76819
08:45 Boxtel JO9-2 Emplina JO9-4 80775
09:00 Nivo Sparta JO7-2 Emplina JO7-4 (FC Barcelona) 27861
09:00 Nieuwkuijk JO11-2 Emplina JO11-7 74868
09:00 Zwaluw VFC JO9-4 Emplina JO9-3 79528
09:00 OJC ROSMALEN MO11-3 Emplina MO11-2 88012
09:15 NEO'25 MO11-1 Emplina MO11-1 87892
09:30 BVV/Timmermans Infra JO7-1 Emplina JO7-3 (Chelsea) 28303
09:30 GDC JO7-1 Emplina JO7-1 (Juventus) 28953
09:45 Emplina JO11-3 DSC JO11-2 71057
09:45 Emplina JO11-2 Tricht JO11-1 73458
09:45 Emplina JO11-4 OJC ROSMALEN JO11-5 73928
09:45 Emplina JO11-6 Jan van Arckel JO11-2 74028
09:45 Emplina JO10-3 Zwaluw VFC JO10-4 75464
09:45 Emplina JO10-2 Nivo Sparta JO10-1 75984
09:45 ODC JO12-3 Emplina JO12-4 68866
10:15 Wilhelmina JO7-3G Emplina JO7-2 (Real Madrid) 28373
10:15 HHC'09 JO13-1 Emplina JO13-3 64871
10:15 Zwaluw VFC JO11-5 Emplina JO11-5 75077
10:30 GVV'63 JO15-1 Emplina JO15-2 63436
11:00 Emplina JO12-3 Nivo Sparta JO12-2 68890
11:00 Emplina MO13-1 FC Engelen MO13-1 86918
11:00 Emplina MO13-2 VOAB MO13-1 87279
11:15 RKDVC JO13-1 Emplina JO13-1 12464
11:15 FC Engelen JO14-2 Emplina JO14-2 63671
11:30 Emplina JO12-1 ODC JO12-1 23155
11:30 DESK JO14-2 Emplina JO14-3 63701
12:00 BZS JO13-1 Emplina JO13-2 68033
12:45 Emplina JO15-1 Dongen JO15-1 59072
12:45 Emplina JO15-3 ST S.C.I./RKVV Sint Michielsgestel JO15-2 60756
12:45 Emplina JO14-4 Uno Animo JO14-1 63561
12:45 Emplina MO15-1 Nivo Sparta MO15-2 86255
13:00 Emplina JO14-1 Unitas'59 JO14-1 30686
13:00 St Mich.Gestel MO17-1 Emplina MO17-1 85194
13:00 Beerse Boys JO14-2 Emplina JO14-5 88302
14:30 Emplina JO19-2 Jong Brabant JO19-2