Mijn gegevens
Email:

Wachtwoord:

Automatisch Inloggen

SPONSORS
Evenementen Sponsoren?
WELKOM BIJ RKVV EMPLINA
Vanuit een dorpsvereniging uit Empel zijn wij met 65 jeugd-teams en 9 senioren-teams uitgegroeid tot één van de grootste voetbalverenigingen van    's-Hertogenbosch.

De vertrouwde en gezellige sfeer van een kleine club is ondanks de ruim 1000 leden, meer dan 200 vrijwilligers en honderden enthousiaste ouders  nog steeds gebleven.

Wij nodigen u dan ook uit om op zaterdag of zondag onze teams te komen aanmoedigen en daarnaast eens binnen te komen in onze sfeervolle kantine.

 
Contact
Adres
Riek 1
5236 PS  Empel

Postadres
Postbus 3509
5203 DM,  's-Hertogenbosch
  
Contact
073-6422429

E-mail
webmaster@emplina.nl
Zondag 22 April
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Nummer Info
10:00 DSC VE1 Emplina VE1 Kammen, M. (Mari) van der 49443
10:30 SPV VR1 Emplina VR2 88592
10:30 Emplina 4 DSC 5 43749
11:00 Emplina 3 Theole 3 37986
11:30 RKSV Heeze 2 Emplina 2 H.J. (Henk) Verberne 26214
12:00 Emplina 5 OJC ROSMALEN 10 Oosterhoff, G. (Geertjan) 39477
12:30 OJC ROSMALEN VR3 Emplina VR1 50906 Vervallen
13:00 RKKSV 5 Emplina 7 46403
14:30 Emplina 1 Margriet 1 J. (Jordy) de Goeij 39122
Maandag 23 April
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Nummer Info
20:00 RPC JO19-1 Emplina JO19-1 G.J.R.Z. (Ger) de Wit 51920
Zaterdag 28 April
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Nummer Info
08:30 Emplina JO9-2 RKTVC JO9-2 127332
08:30 Emplina JO8-3 RKKSV JO8-1 132669
08:30 Emplina JO7-5 (Borussia Dortmund) Emplina JO7-6 133677
08:45 Wilhelmina JO11-3 Emplina JO11-3 117502
08:45 Wilhelmina JO9-3 Emplina JO9-6 126978
09:00 Nieuwkuijk JO11-1 Emplina JO11-2 120016
09:00 Haarsteeg JO10-2 Emplina JO10-5 124512
09:00 OJC ROSMALEN JO9-6 Emplina JO9-4 129905
09:30 Emplina JO10-4 ODC JO10-4 124565
09:45 Emplina MO11-2 Haarsteeg MO11-1 138027
10:00 Well JO7-1 Emplina JO7-4 (FC Barcelona) 133694
11:00 Emplina JO13-3 SV BLC JO13-2 112901
11:00 Emplina MO13-2 Helvoirt MO13-1 137617
11:00 Emplina JO12-4 Real Lunet JO12-1G 141346
11:30 Emplina MO13-1 Bergeijk MO13-1 137315 Vervallen
11:30 Oisterwijk MO17-1 Emplina MO17-2 135573
11:30 TGG MO13-1 Emplina MO13-1 Moes, C.T.N. (Cor) 141627
11:30 Rhelico JO7-2 Emplina JO7-3 (Chelsea) 141939
12:30 Sliedrecht JO16-1 Emplina JO16-1 111250
12:45 Emplina JO14-4 SV BLC JO14-2 111518 Vervallen
12:45 Emplina MO15-1 RKDVC MO15-1 136751
13:00 EVVC MO19-1 Emplina MO19-1 135178
13:00 Vlijmense Boys JO14-1 Emplina JO14-3 Munnik, Q. (Quinn) de 139309
13:00 WSC JO19-4 Emplina JO19-6 105535
13:10 Emplina JO14-1 ODC JO14-1 73330
14:30 Spoordonkse Boys JO19-1 Emplina JO19-2 107020
14:30 Jan van Arckel JO17-1 Emplina JO17-3 109970
14:45 Emplina JO17-2 Boxtel JO17-1 108417
14:45 Emplina JO19-3 Nieuwkuijk JO19-1 107669
15:15 SBC JO19-4 Emplina JO19-4 106899
Zondag 29 April
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Nummer Info
09:30 HRC'14 VR2 Emplina VR1 50079
10:00 CHC VE2 Emplina VE1 49432
10:00 Avanti'31 VR2 Emplina VR2 88578
10:30 Emplina 4 Wilhelmina 3 49397
11:00 Emplina 3 Beesd 3 38848
11:00 Alem 3 Emplina 7 40138
12:00 Emplina 5 Den Dungen 4 Oosterhoff, G. (Geertjan) 45013
12:00 Haarsteeg 2 Emplina 2 B. (Bert) Littel 25325
14:30 Erp 1 Emplina 1 L.A. (Roy) Schuurmans 37528
Zaterdag 5 Mei
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Nummer Info
08:30 Emplina JO9-4 Wilhelmina JO9-4 125118
08:30 Emplina JO9-3 Sint Michielsgestel JO9-2 127986
08:30 Emplina JO9-6 HHC'09 JO9-2 128483
08:30 Emplina JO8-2 BMC JO8-1 131432
08:30 Emplina JO7-2 (Real Madrid) Maliskamp JO7-2 133224
08:30 Emplina JO7-6 SV BLC JO7-4 133692
08:30 Emplina JO7-4 (FC Barcelona) Hedel JO7-1G 134301
08:30 Emplina JO7-3 (Chelsea) SJO/BZC'14 JO7-2 139289
08:30 NOAD'32 MO11-1 Emplina MO11-1 138114
08:30 Emplina JO11-2 Helvoirt JO11-1 122025
08:45 BZS JO10-1 Emplina JO10-1 123078
08:45 Margriet JO10-3 Emplina JO10-2 124514 Vervallen
08:45 Wilhelmina JO9-2 Emplina JO9-2 127248
09:00 UDI'19/CSU JO10-5 Emplina JO10-4 123541
09:00 BMC JO9-2 Emplina JO9-5 129513
09:00 Zwaluw VFC JO9-1 Emplina JO9-1 129589
09:45 Emplina JO11-3 GDC JO11-1 119318
09:45 Emplina JO11-1 OJC ROSMALEN JO11-2 122217
09:45 Emplina JO10-3 Berghem Sport JO10-4 123266 Vervallen
09:45 Emplina JO10-5 UDI'19/CSU JO10-6 123944
09:45 Emplina JO11-5 TEC JO11-2 139300
10:00 Vlijmense Boys JO7-1G Emplina JO7-5 (Borussia Dortmund) 134976
10:00 Haarsteeg MO13-1 Emplina MO13-2 137676 Vervallen
10:00 WNC JO13-1 Emplina JO13-2 115804
10:00 DESK JO14-2 Emplina JO14-5 111608
10:15 OJC ROSMALEN JO8-1 Emplina JO8-1 131470
10:15 Nieuwkuijk JO8-2 Emplina JO8-3 132467
11:00 Emplina JO12-2 GJS JO12-2 116776
11:00 Emplina MO17-2 RKDVC MO17-1 135647
11:00 Emplina MO13-1 S.V. Brandevoort MO13-1 137349 Vervallen
11:00 Emplina JO12-1 Sportclub Irene JO12-1 139544
11:00 Emplina MO13-1 Boxtel MO13-1 141632
11:30 Helvoirt JO13-2 Emplina JO13-3 114777
11:45 Achilles Veen JO17-1 Emplina JO17-2 109700
11:45 Schijndel/DE WIT JO13-1 Emplina JO13-1 Woudstra, S.G. (Steven) 12725
12:45 Emplina JO15-2 ST Alem/RKVSC JO15-1 101513
12:45 Emplina JO19-6 Wilhelmina JO19-4 107299
12:45 Emplina JO14-3 ODC JO14-2 111307
12:45 Emplina JO14-2 Beerse Boys JO14-1 111459
13:00 Haarsteeg JO15-3 Emplina JO15-3 104658
13:30 RKTVC MO17-1 Emplina MO17-1 135699
14:30 Emplina JO16-1 Rijsoord JO16-1 140727
14:30 Emplina JO19-2 SBC JO19-2 106000
14:30 Emplina JO17-3 BMC JO17-2 110543
14:30 Emplina MO19-1 SV TOP MO19-1 135320
14:30 Nieuwkuijk JO17-2 Emplina JO17-4 107756
14:45 OJC ROSMALEN JO19-3 Emplina JO19-3 106492
15:00 Emplina JO19-1 Brabantia JO19-1 51996
15:00 RKVVO JO17-1 Emplina JO17-1 54832
16:30 Emplina JO19-4 Maliskamp JO19-1 106748
Zondag 6 Mei
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Nummer Info
10:00 Emplina VR2 Baardwijk VR3 88568
10:00 Hedel 2 Emplina 3 Nettenbreijers, J.L.A. (Hans) 40603
10:30 Emplina VR1 Nieuwkuijk VR1 49914
11:00 Emplina VE1 Den Dungen VE1 49461
11:00 BMC 5 Emplina 5 40802
11:00 ISC 1 Emplina 4 40913
12:30 Emplina 7 BVV/Timmermans Infra 5 37571
14:30 Emplina 1 Volharding 1 36445
Maandag 7 Mei
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Nummer Info
19:00 Emplina JO15-1 Sarto JO15-1 59014
19:00 Sint Michielsgestel MO15-1 Emplina MO15-1 136503
Dinsdag 8 Mei
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Nummer Info
18:00 FC Engelen JO11-4 Emplina JO11-6 120313
18:30 OJC ROSMALEN JO11-6 Emplina JO11-5 121433
18:30 Emplina JO11-4 Maliskamp JO11-2 117426
18:30 Emplina JO12-3 TSV Gudok JO12-3 116299
18:30 Emplina JO14-5 ODC JO14-3 111803
18:30 OJC ROSMALEN JO11-8 Emplina JO11-7 117922
18:30 Haarsteeg JO9-2 Emplina JO9-3 125173
19:30 Emplina MO17-1 Kozakken Boys MO17-1 136086
Woensdag 9 Mei
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Nummer Info
18:00 Emplina JO7-1 (Juventus) Maliskamp JO7-1 135078
18:30 Audacia JO12-1 Emplina JO12-3 116633
19:00 SV BLC JO12-3 Emplina JO12-2 Meijerink, B.F. (Berend) 116749
19:00 Emplina JO13-1 HVCH JO13-1 Dols, T.A.W. (Theo) 12663
20:00 Emplina JO17-1 Wittenhorst JO17-1 54796
Donderdag 10 Mei
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Nummer Info
09:00 Unitas'59 JO8-1 Emplina JO8-1 142366
09:45 Emplina JO10-4 Berghem Sport JO10-4 142417
10:00 Emplina 7 Heerewaarden 2 43125
11:00 Emplina JO12-4 Nivo Sparta JO12-2 141348
12:00 JEKA JO16-1 Emplina JO16-1 111251
12:00 SteDoCo MO19-1 Emplina MO19-1 141777
12:00 Sint Michielsgestel 3 Emplina 3 42419
12:45 Emplina JO15-1 Oirschot Vooruit JO15-1 58965
Zaterdag 12 Mei
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Nummer Info
08:30 Emplina JO9-5 Theole JO9-2 126177
08:30 Emplina JO9-3 BMC JO9-3 127050
08:30 Emplina JO8-3 Haarsteeg JO8-2 131191
08:30 Emplina JO8-2 Zwaluw VFC JO8-4 131879
08:30 Emplina JO8-1 Wilhelmina Boys JO8-1 131893
08:30 Emplina JO7-1 (Juventus) SV BLC JO7-2 133166
08:30 Emplina JO7-5 (Borussia Dortmund) Wilhelmina JO7-4 134391
08:30 Theole MO11-1 Emplina MO11-1 138222
08:30 Emplina JO7-6 Vlijmense Boys JO7-2 139209
08:30 Emplina JO7-4 (FC Barcelona) SJO/BZC'14 JO7-2 139296
08:45 Wilhelmina JO11-2 Emplina JO11-4 119942
09:00 Emplina JO14-1 FC Engelen JO14-1 73332
09:00 DESK JO12-2 Emplina JO12-3 116330
09:00 BVV/Timmermans Infra JO11-3 Emplina JO11-7 117337 Vervallen
09:00 BMC JO9-5 Emplina JO9-4 129158
09:00 Sint Michielsgestel MO11-2 Emplina MO11-2 138107
09:30 OSC'45 JO10-1 Emplina JO10-1 122850
09:45 Emplina JO11-3 FC Engelen JO11-3 117371
09:45 Emplina JO11-5 Wilhelmina JO11-4 118987
09:45 Emplina JO11-6 Vlijmense Boys JO11-1G 121087 Vervallen
09:45 Emplina JO10-2 TGG JO10-1 122830
09:45 Emplina JO10-5 Zwaluw VFC JO10-6 122980
09:45 Emplina JO10-3 Nulandia JO10-2 123459
09:45 Emplina JO10-4 FC Engelen JO10-3 124225
09:45 NOAD'32 JO13-1 Emplina JO13-2 115359
10:00 Well JO7-1 Emplina JO7-3 (Chelsea) 134526
10:15 Zwaluw VFC JO11-4 Emplina JO11-2 119979
10:15 Haarsteeg JO9-1G Emplina JO9-1 126299
10:15 Wilhelmina JO7-1G Emplina JO7-2 (Real Madrid) 134216
10:30 Vlijmense Boys JO9-2G Emplina JO9-6 128577
11:00 Emplina JO13-1 RKDVC JO13-1 Dols, T.A.W. (Theo) 12873
11:00 Emplina JO12-2 Nivo Sparta JO12-2 116236
11:00 Emplina JO12-4 Dommelen JO12-1 116479 Vervallen
11:00 Emplina MO13-2 Wilhelmina MO13-2 137763
11:00 Sleeuwijk MO17-1 Emplina MO17-1 135744
11:00 Emplina JO16-1 JEKA JO16-1 140729
11:00 Emplina MO13-1 S.V. Brandevoort MO13-1 141636
11:00 SV Reeshof JO12-1 Emplina JO12-4 141354
11:30 Nivo Sparta JO14-3 Emplina JO14-4 111460
11:30 JVC Cuijk JO12-1G Emplina JO12-1 116271
12:00 Dongen JO15-1 Emplina JO15-1 59055
12:00 WSC JO13-4 Emplina JO13-3 115210
12:45 Emplina JO15-2 BVV/Timmermans Infra JO15-1 102480
12:45 Emplina JO15-3 OJC ROSMALEN JO15-7 103317
12:45 Emplina JO14-3 Baardwijk JO14-1 111582
12:45 Emplina JO14-2 Sportclub Irene JO14-1 111644
12:45 Unitas'59 JO14-5 Emplina JO14-5 111766
14:30 Rood Wit'62 JO17-1 Emplina JO17-1 54805
14:30 Emplina JO19-6 Hedel JO19-2 106272 Vervallen
14:30 Emplina JO17-2 FC Engelen JO16-1 108970 Vervallen
14:30 Emplina JO17-4 BMC JO17-4 109007
14:30 ST RKDSV / EDN'56 JO19-1 Emplina JO19-2 Strijdhoven, M.M. (Mark) van 106261
14:30 Jan van Arckel JO19-1 Emplina JO19-3 107663
14:30 Vorstenbossche Boys MO19-1 Emplina MO19-1 Heijden, T. (Theo) v.d. 135342
14:45 Wilhelmina JO17-2 Emplina JO17-3 109299
15:00 Emplina JO19-1 Hilvaria JO19-1 52026
15:00 Emplina MO17-2 Jong Brabant MO17-2 136021
16:30 Emplina JO19-4 GDC JO19-1 106922
Zondag 13 Mei
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Nummer Info
10:00 Emplina VR2 Blauw Geel'38/JUMBO VR1 88571
10:00 ODC 6 Emplina 5 Veroude, N. (Nico) 40971
10:45 RKKSV 2 Emplina 3 47284
11:00 Emplina 2 WODAN 2 25930
11:00 Emplina VE1 CHC VE1 49452
11:00 HRC'14 3 Emplina 4 41199
12:30 Emplina 7 SV BLC 3 44185
14:30 EVVC 1 Emplina 1 35774
Dinsdag 15 Mei
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Nummer Info
18:30 Wilhelmina JO11-1 Emplina JO11-1 118124
19:00 Zwaluw VFC JO15-5 Emplina JO15-3 104935
Woensdag 16 Mei
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Nummer Info
18:00 RKKSV JO7-1 Emplina JO7-1 (Juventus) 134521
19:00 Emplina JO10-1 DSC JO10-1 124290
19:00 Emplina JO13-2 RKTVC JO13-2 115881
19:00 ODC JO12-3 Emplina JO12-2 116564
19:30 Bergeijk MO13-1 Emplina MO13-1 141645
Donderdag 17 Mei
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Nummer Info
18:00 FC Engelen JO8-2 Emplina JO8-2 130579
Zaterdag 19 Mei
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Nummer Info
08:30 Emplina JO9-2 Hedel JO9-1 126832
08:30 Emplina JO9-4 ST Alem/RKVSC JO9-2 127064
08:30 Emplina JO9-6 Kerkwijk JO9-2 128415
08:30 Emplina JO7-2 (Real Madrid) BVV/Timmermans Infra JO7-1 133873 Vervallen
08:30 Emplina JO7-4 (FC Barcelona) Nivo Sparta JO7-2 134284
08:30 Emplina JO7-6 OSC'45 JO7-1 134383
08:30 Emplina JO7-3 (Chelsea) Nivo Sparta JO7-3 134713
08:30 Nivo Sparta JO9-1 Emplina JO9-1 129948
08:30 FC Engelen JO8-3 Emplina JO8-3 133053
08:30 Emplina JO11-2 Essche Boys JO11-1 121548
08:45 Margriet JO10-6 Emplina JO10-5 122687 Vervallen
08:45 Margriet JO10-5 Emplina JO10-4 123785
09:00 BVV/Timmermans Infra JO11-2 Emplina JO11-4 119953
09:00 Zwaluw VFC JO8-2 Emplina JO8-2 130324
09:00 DBS JO8-1 Emplina JO8-1 132525
09:00 GVV'63 JO10-1G Emplina JO10-5 141005
09:30 S.C.I. JO11-2 Emplina JO11-6 121318
09:45 Emplina JO11-5 Hedel JO11-1 117252
09:45 Emplina JO11-1 WSC JO11-1 119790
09:45 Emplina JO11-7 HRC'14 JO11-2G 122117
09:45 Emplina JO10-1 Zwaluw VFC JO10-1 123682
09:45 Emplina MO11-2 OJC ROSMALEN MO11-4 138349
09:45 Theole MO13-1 Emplina MO13-2 137765
09:45 GJS JO14-2 Emplina JO14-5 139328
10:00 MEC'07 JO10-1 Emplina JO10-2 123806
10:00 HHC'09 JO9-1 Emplina JO9-3 126817
10:00 Nivo Sparta JO15-3 Emplina JO15-2 104599
10:15 Beesd JO9-1 Emplina JO9-5 124848
10:15 Wilhelmina JO7-5 Emplina JO7-5 (Borussia Dortmund) 133788
10:30 Maaskantse Boys JO10-1 Emplina JO10-3 124612 Vervallen
10:30 Dubbeldam JO16-1 Emplina JO16-1 140732
11:00 Emplina JO13-2 Lekvogels JO13-1 112277
11:00 Emplina JO13-3 FC Engelen JO13-4 115924
11:00 Emplina JO12-1 HVCH JO12-1 116623
11:00 Emplina JO12-3 SVSOS JO12-1G 116837
11:00 ST ST RKDSV/ EDN'56 JO12-1 Emplina JO12-4 116838 Vervallen
11:00 SV Budel MO13-1 Emplina MO13-1 141641
11:00 Sarto JO12-4 Emplina JO12-4 141355
11:30 OJC ROSMALEN JO13-1 Emplina JO13-1 12899
11:30 Real Lunet JO12-1G Emplina JO12-2 116596
11:45 Boxtel MO13-1 Emplina MO13-1 137528 Vervallen
11:45 Nivo Sparta JO17-5 Emplina JO17-4 109744
12:30 TSC MO11-1 Emplina MO11-1 138387
12:45 Emplina JO15-1 RKDVC JO15-1 59005
12:45 SC Everstein JO14-1 Emplina JO14-4 111297
12:45 Emplina JO14-2 HVCH JO14-1 111682
12:45 Emplina JO14-3 Asperen JO14-1 111765
12:45 Emplina MO17-1 OJC ROSMALEN MO17-2 135624
12:45 Emplina MO15-1 SV BLC MO15-2 136851
13:00 Geldrop JO14-1 Emplina JO14-1 73335
13:00 Sint Michielsgestel JO17-1 Emplina JO17-2 110491
13:00 Vlijmense Boys JO14-1 Emplina JO14-5 111770 Vervallen
13:00 Haarsteeg MO17-1 Emplina MO17-2 135968
13:15 Boxtel JO15-2 Emplina JO15-3 105114
14:30 Emplina JO17-1 Blauw Geel'38/JUMBO JO17-1 54602
14:30 Unitas'59 JO19-1 Emplina JO19-1 51946
14:30 Emplina JO19-2 Were Di JO19-1 105826
14:30 Emplina JO17-3 DSC JO17-2 109753
14:30 Emplina JO16-1 DFC JO16-1 111252 Vervallen
14:30 Emplina MO19-1 ST SOM MO19-1 135160
14:30 Nevelo JO19-1 Emplina JO19-4 105654
16:30 Emplina JO19-3 Uno Animo JO19-1 105529
Zondag 20 Mei
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Nummer Info
10:00 Emplina VR2 Boskant VR1 88572
10:00 RKKSV VE1 Emplina VE1 49488
10:30 Emplina VR1 Haarsteeg VR1 50680
10:30 Hedel 3 Emplina 4 47137
12:00 Rood Wit V 2 Emplina 2 26537
12:00 DSC 3 Emplina 3 44746
12:30 Emplina 7 TGG 6 88890
14:30 Emplina 1 Prinses Irene 1 39005
Dinsdag 22 Mei
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Nummer Info
19:00 Emplina JO10-1 GJS JO10-1 122725
19:00 Emplina JO15-3 Den Dungen JO15-2 103721
Woensdag 23 Mei
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Nummer Info
19:00 Unitas'59 JO14-1 Emplina JO14-2 111552
19:00 SC 't Zand JO12-4 Emplina JO12-4 141347
Zaterdag 26 Mei
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Nummer Info
08:30 Emplina JO9-5 Tricht JO9-1 124794
08:30 Emplina JO9-1 Wilhelmina JO9-1 125465
08:30 Emplina JO9-3 RKDVC JO9-2 126036
08:30 Emplina JO8-2 Sint Michielsgestel JO8-1 131753
08:30 Emplina JO8-3 Wilhelmina JO8-3 132115 Vervallen
08:30 Emplina JO7-1 (Juventus) Wilhelmina JO7-1G 133768
08:30 JEKA JO12-4 Emplina JO12-3 116466
08:30 FC Engelen JO11-1 Emplina JO11-1 119569
08:30 HRC'14 JO7-3G Emplina JO7-4 (FC Barcelona) 133126 Vervallen
08:30 Nivo Sparta JO7-2 Emplina JO7-3 (Chelsea) 134270
08:30 Emplina JO7-5 (Borussia Dortmund) Vlijmense Boys JO7-2 139211
08:45 DSC JO9-1 Emplina JO9-2 129534
09:00 S.C.I. JO11-1 Emplina JO11-2 120683
09:30 OSC'45 JO11-2 Emplina JO11-7 121301
09:45 Emplina JO11-6 Sint Michielsgestel JO11-2 120964
09:45 Emplina JO10-4 Margriet JO10-2 122963
09:45 Emplina JO10-3 Avesteyn JO10-2 123499
09:45 Emplina JO10-5 ODC JO10-5 124661 Vervallen
09:45 Emplina MO11-1 Boxtel MO11-1 138244
09:45 SV BLC MO11-1 Emplina MO11-2 Alberda, M.T.M. (Michiel) 138522
09:45 Emplina JO10-5 Margriet JO10-3 142268
10:00 Emplina JO8-1 WODAN JO8-1 130255
10:00 Wilhelmina Boys JO12-1 Emplina JO12-1 116675
10:00 Sliedrecht JO10-1 Emplina JO10-1 139435
10:15 BMC JO11-3 Emplina JO11-3 119613
10:15 Wilhelmina JO7-2G Emplina JO7-2 (Real Madrid) 133320
10:15 Haarsteeg JO7-2 Emplina JO7-6 134249
10:30 RKKSV JO9-1G Emplina JO9-4 128049
10:30 OSC'45 JO9-3 Emplina JO9-6 130033
11:00 Emplina JO13-1 DESK JO13-1 Dols, T.A.W. (Theo) 12933
11:00 Emplina JO16-1 IFC JO16-1 111273
11:00 Emplina JO12-2 SC 't Zand JO12-4 116420
11:00 Emplina JO12-4 Brabantia JO12-3 116574 Vervallen
11:00 SV BLC JO14-1 Emplina JO14-3 Groes, W. (Wim) de 111728
11:00 BVV/Timmermans Infra JO13-2 Emplina JO13-3 115267
11:00 Emplina JO12-4 ODC JO12-3 141356
11:30 Rhelico JO7-2 Emplina JO7-4 (FC Barcelona) 141943
11:30 WNC MO15-1 Emplina MO15-1 142354
12:30 NEO'25 JO19-1 Emplina JO19-3 106403
12:45 Emplina JO14-1 JVC Cuijk JO14-1 73367
12:45 Emplina JO15-3 VCB JO15-1 102935
12:45 Emplina JO15-2 DSC JO15-2 104773
12:45 Emplina JO14-5 FC Engelen JO14-2 111557
12:45 Emplina JO14-4 Nivo Sparta JO14-2 138622
13:00 OJC ROSMALEN JO17-5 Emplina JO17-3 110451
13:00 UDI'19/CSU JO14-1 Emplina JO14-2 111479
13:00 Hedel MO17-1 Emplina MO17-1 Scheij, W.M.J. (William) 135497
13:00 NEO'25 MO15-1 Emplina MO15-1 137038 Vervallen
13:30 Wadenoijen MO19-1 Emplina MO19-1 135133
13:45 Unitas'30 JO15-1 Emplina JO15-1 58982
14:30 Emplina JO19-6 Haarsteeg JO19-3 105422
14:30 Emplina JO17-2 RKDVC JO17-2 108802
14:30 Emplina JO17-4 Roda Boys/Bommelerwaard JO17-2 109400
15:00 Emplina JO19-1 BMC JO19-1 51923
15:00 Scharn JO17-1 Emplina JO17-1 54744
15:00 Emplina MO17-2 Well MO17-1 135719
15:00 Tuldania JO19-1 Emplina JO19-2 105971
16:30 Emplina JO19-4 Essche Boys JO19-1 105989
Zondag 27 Mei
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Nummer Info
10:00 Wilhelmina VR2 Emplina VR1 50048
10:00 Emplina 4 Buren 3 43290
11:00 Emplina VE1 BVV/Timmermans Infra VE1 49462
11:00 Emplina 3 Sint Michielsgestel 3 45495
11:30 Tivoli VR1 Emplina VR2 88602
12:00 Emplina 2 SV Valkenswaard 2 26164
12:00 DSC 6 Emplina 7 43688
12:30 Emplina 5 Boxtel 6 Oosterhoff, G. (Geertjan) 39485
14:30 BVV/Timmermans Infra Emplina 1 37731
Maandag 28 Mei
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Nummer Info
19:00 Unitas'59 JO8-1 Emplina JO8-1 132587
Dinsdag 29 Mei
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Nummer Info
20:00 Emplina MO19-1 Zwaluw VFC MO19-1 135396
Woensdag 30 Mei
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Nummer Info
18:45 SC Elshout JO11-1 Emplina JO11-6 121225
Zaterdag 2 Juni
Tijd Thuis Uit Scheidsrechter Nummer Info
08:30 Emplina JO9-4 DSC JO9-3G 126155
08:30 Emplina JO9-2 OSC'45 JO9-1 126464
08:30 Emplina JO9-6 BMC JO9-6 127681
08:30 Emplina JO8-2 Maliskamp JO8-2 130182 Vervallen
08:30 Emplina JO7-4 (FC Barcelona) Nivo Sparta JO7-3 133607
08:30 Emplina JO7-6 Vlijmense Boys JO7-1G 133860
08:30 Emplina JO7-2 (Real Madrid) Emplina JO7-1 133929
08:30 SV BLC JO10-1 Emplina JO10-1 123305
08:30 SV BLC JO10-3 Emplina JO10-4 123892
08:30 WSC MO11-1 Emplina MO11-1 138321
09:00 OJC ROSMALEN JO11-4 Emplina JO11-4 119425
09:45 Emplina JO11-3 RKDVC JO11-2 117253