Mijn gegevens
Email:

Wachtwoord:

Automatisch Inloggen

SPONSORS
Evenementen Sponsoren?
WELKOM BIJ RKVV EMPLINA
Vanuit een dorpsvereniging uit Empel zijn wij met 65 jeugd-teams en 9 senioren-teams uitgegroeid tot één van de grootste voetbalverenigingen van    's-Hertogenbosch.

De vertrouwde en gezellige sfeer van een kleine club is ondanks de ruim 1000 leden, meer dan 200 vrijwilligers en honderden enthousiaste ouders  nog steeds gebleven.

Wij nodigen u dan ook uit om op zaterdag of zondag onze teams te komen aanmoedigen en daarnaast eens binnen te komen in onze sfeervolle kantine.

 
Contact
Adres
Riek 1
5236 PS  Empel

Postadres
Postbus 3509
5203 DM,  's-Hertogenbosch
  
Contact
073-6422429

E-mail
webmaster@emplina.nl
Zondag 22 April
14:30 Emplina 1 Margriet 1 3-0 Meer info
13:00 RKKSV 5 Emplina 7
12:30 OJC ROSMALEN VR3 Emplina VR1 Vervallen
12:00 Emplina 5 OJC ROSMALEN 10
11:30 RKSV Heeze 2 Emplina 2
11:00 Emplina 3 Theole 3
10:30 SPV VR1 Emplina VR2
10:30 Emplina 4 DSC 5
10:00 DSC VE1 Emplina VE1
Zaterdag 21 April
15:00 SV Budel JO19-1 Emplina JO19-1 2-2 Meer info
15:00 Margriet JO14-1 Emplina JO14-1 2-2 Meer info
14:30 Emplina JO17-1 Best Vooruit JO17-1 2-0 Meer info
14:30 Emplina JO19-2 Jong Brabant JO19-2 0-0
14:30 Emplina JO17-3 Den Dungen JO17-2
13:15 WSC JO17-6 Emplina JO17-4
13:00 Wilhelmina JO15-3 Emplina JO15-2
12:45 Emplina JO15-1 MOC'17 JO15-1 3-0 Meer info
12:45 Emplina JO14-4 TGG JO14-2
12:45 Emplina JO14-5 SV BLC JO14-2
12:45 Emplina MO17-1 Peursum MO17-1 4-3 Meer info
12:30 HVV'24 JO16-1 Emplina JO16-1
12:15 Emplina MO15-1 RKKSV MO15-1
12:00 Bergeijk MO13-1 Emplina MO13-1 Uitgesteld
11:30 TGG JO14-1 Emplina JO14-2
11:30 Brabantia JO12-2 Emplina JO12-4 Vervallen
11:15 SC 't Zand JO13-1G Emplina JO13-1 5-1 Meer info
11:15 Zwaluw VFC JO17-2 Emplina JO17-2
11:00 Emplina JO13-2 Beesd JO13-1
11:00 Emplina JO13-3 Wilhelmina JO13-3
11:00 Emplina JO12-3 Sarto JO12-2
11:00 Emplina JO12-1 SV BLC JO12-1 0-5 Meer info
11:00 Emplina JO12-4 Emplina JO12-2
10:15 Wilhelmina JO10-4 Emplina JO10-5
10:15 Sint Michielsgestel JO9-1 Emplina JO9-3
10:15 OJC ROSMALEN JO8-2 Emplina JO8-1 0-8 Meer info
10:15 TGG JO7-1 Emplina JO7-1 (Juventus)
10:15 Haarsteeg JO7-1 Emplina JO7-4 (FC Barcelona)
10:15 Wilhelmina JO7-5 Emplina JO7-6
10:00 Maliskamp JO8-1 Emplina JO8-2
10:00 Zwaluw VFC MO13-2 Emplina MO13-2 0-8 Meer info
09:45 Emplina JO11-4 Zwaluw VFC JO11-3
09:45 Emplina JO11-1 RWB JO11-1 9-1 Meer info
09:45 Emplina MO11-1 Nivo Sparta MO11-1 2-3 Meer info
09:45 Groot-Ammers JO14-1 Emplina JO14-3
09:45 SV BLC JO11-2 Emplina JO11-5
09:00 Achilles Veen JO11-1 Emplina JO11-3
09:00 Helvoirt JO11-2 Emplina JO11-6
09:00 NOAD'32 MO17-2 Emplina MO17-2 1-8 Meer info
08:30 Emplina JO9-4 Jan van Arckel JO9-2
08:30 Emplina JO9-1 WSC JO9-1
08:30 Emplina JO9-2 Wilhelmina'26 JO9-1 7-3 Meer info
08:30 Emplina JO9-6 Haarsteeg JO9-5G
08:30 Emplina JO7-3 (Chelsea) HRC'14 JO7-2 Vervallen
08:30 Emplina JO7-2 (Real Madrid) RKKSV JO7-1
08:30 Nivo Sparta JO10-2 Emplina JO10-2
08:30 MVV'58 JO9-2 Emplina JO9-5
08:30 Emplina JO11-2 FC Engelen JO11-2 10-0 Meer info
08:30 Emplina MO11-2 DSC MO11-1
Vrijdag 20 April
20:30 Emplina VR3 BMC VR30+1
20:00 Emplina VR3 OJC ROSMALEN VR30+1
19:30 Helvoirt VR30+1 Emplina VR3
Donderdag 19 April
20:00 Emplina 2 RKVVO 3 3-3 Meer info
18:45 Buren 3 Emplina 4 0-7 Meer info
18:30 Wilhelmina JO10-3 Emplina JO10-4 3-8 Meer info
Woensdag 18 April
19:30 Emplina JO19-3 Kozakken Boys JO19-2 6-1 Meer info
18:30 Emplina JO11-7 Maliskamp JO11-3 5-6 Meer info
18:30 RKKSV JO10-1 Emplina JO10-3 0-12 Meer info
18:30 Emplina MO11-1 OJC ROSMALEN MO11-1 3-4 Meer info
Maandag 16 April
19:00 Emplina JO14-4 sv BLC JO14-2 8-4 Meer info
Zondag 15 April
14:30 SSS'18 1 Emplina 1 2-1 Meer info
13:00 SCZ 3 Emplina 4 1-4 Meer info
11:00 Emplina 2 Gestel 2 4-1 Meer info
11:00 Emplina VE1 Nieuwkuijk VE1 2-1 Meer info
11:00 Alem VR1 Emplina VR1 0-0
11:00 Emplina 3 BMC 4 0-5 Meer info
11:00 Hedel 4 Emplina 7 1-4 Meer info
11:00 Emplina 5 Sint Michielsgestel 6 2-3 Meer info
10:00 Ollandia VR1 Emplina VR2 2-2 Meer info
Zaterdag 14 April
16:30 Emplina JO19-1 ODC JO19-1 2-1 Meer info
14:45 OJC ROSMALEN JO17-4 Emplina JO17-2 0-0
14:45 Haarsteeg JO17-2 Emplina JO17-3 Vervallen
14:45 Haarsteeg MO19-1 Emplina MO19-1 5-5 Meer info
14:30 Emplina JO19-6 NOAD'32 JO19-2 6-0 Meer info
14:30 Emplina JO19-2 Sarto JO19-2 4-3 Meer info
14:30 Emplina JO17-4 Haarsteeg JO17-4 2-0 Meer info
14:30 Emplina JO19-4 Boxtel JO19-1 Vervallen
13:00 WODAN JO17-1 Emplina JO17-1 2-2 Meer info
13:00 Roda Boys/Bommelerwaard MO17-1 Emplina MO17-1 7-0 Meer info
13:00 Jan van Arckel MO15-1 Emplina MO15-1 4-1 Meer info
12:45 Emplina JO15-1 Oranje Wit JO15-1 2-0 Meer info
12:45 Emplina JO15-2 BMC JO15-2 3-1 Meer info
12:45 Emplina MO17-2 Nevelo MO17-1 3-5 Meer info
12:30 Woudrichem JO19-1 Emplina JO19-3 4-3 Meer info
12:30 ST EDN’56 / RKDSV JO15-3G Emplina JO15-3 Vervallen
12:00 Emplina JO14-4 Emplina JO14-5 5-2 Meer info
11:45 FC Eindhoven AV JO12-1 Emplina JO12-1 1-2 Meer info
11:45 Boxtel MO13-1 Emplina MO13-1 7-0 Meer info
11:00 Emplina JO13-1 Avanti'31 JO13-1 0-2 Meer info
11:00 Emplina JO14-1 S.V. Brandevoort JO14-1 2-2 Meer info
11:00 Emplina JO12-4 DVS JO12-2 Vervallen
11:00 Emplina JO14-2 Venlosche Boys JO14-1 0-2 Meer info
11:00 Emplina MO13-2 Haarsteeg MO13-1 Vervallen
10:45 FC Tilburg JO12-2 Emplina JO12-3 1-0 Meer info
10:30 Rijsoord JO16-1 Emplina JO16-1 5-1 Meer info
10:30 OSC'45 JO9-2 Emplina JO9-4
10:15 Jong Brabant JO9-1 Emplina JO9-1
10:15 OJC ROSMALEN JO13-7 Emplina JO13-3 4-1 Meer info
10:15 Zwaluw VFC MO11-2 Emplina MO11-2 0-12 Meer info
10:00 Roda Boys/Bommelerwaard JO13-1 Emplina JO13-2 4-5 Meer info
10:00 CHC JO9-1 Emplina JO9-6
09:45 Emplina JO11-4 ODC JO11-2 5-2 Meer info
09:45 Emplina JO11-1 Haarsteeg JO11-1 1-2 Meer info
09:45 Emplina JO10-2 Margriet JO10-3 Vervallen
09:45 Emplina JO10-3 Margriet JO10-4 12-1 Meer info
09:45 Emplina JO10-5 FC Engelen JO10-4 2-6 Meer info
09:45 GJS JO14-2 Emplina JO14-3 Vervallen
09:45 Emplina MO13-1 Unitas'30 MO13-1 Vervallen
09:30 Emplina JO12-2 Sarto JO12-4 0-0
09:30 SV BLC JO12-3 Emplina JO12-4 0-2 Meer info
09:00 RKDVC JO11-3 Emplina JO11-6 7-4 Meer info
09:00 OJC ROSMALEN JO11-7 Emplina JO11-5 2-3 Meer info
09:00 OJC ROSMALEN JO10-5 Emplina JO10-4 5-2 Meer info
09:00 RKTVC JO10-1 Emplina JO10-1 2-7 Meer info
09:00 TGG JO9-1 Emplina JO9-2 Vervallen
09:00 BVV/Timmermans Infra JO7-1 Emplina JO7-1 (Juventus) Vervallen
09:00 SJO/BZC'14 MO11-1 Emplina MO11-1 5-5 Meer info
08:30 Emplina JO9-3 Maliskamp JO9-2
08:30 Emplina JO9-5 Haaften JO9-2
08:30 Emplina JO8-1 Zwaluw VFC JO8-1 6-0 Meer info
08:30 Emplina JO8-2 OJC ROSMALEN JO8-4
08:30 Emplina JO7-3 (Chelsea) Haarsteeg JO7-1
08:30 Emplina JO7-6 Haarsteeg JO7-3
08:30 Emplina JO7-4 (FC Barcelona) Wilhelmina JO7-3G
08:30 Nivo Sparta JO11-5 Emplina JO11-7 9-0 Meer info
08:30 SV BLC JO8-3 Emplina JO8-3 Vervallen
08:30 SV BLC JO7-1 Emplina JO7-2 (Real Madrid)
08:30 Emplina JO11-2 Maliskamp JO11-1 6-2 Meer info
08:30 Emplina JO11-3 Jan van Arckel JO11-1 5-2 Meer info
Vrijdag 13 April
20:30 Emplina VR3 Helvoirt VR30+1 8-0 Meer info
20:00 BMC VR30+1 Emplina VR3 0-3 Meer info
19:30 OJC ROSMALEN VR30+1 Emplina VR3 1-1 Meer info
Woensdag 11 April
19:00 Emplina MO15-1 Zwaluw VFC MO15-1 0-4 Meer info
19:00 Emplina JO12-3 Olympia'60 JO12-1 1-5 Meer info
Dinsdag 10 April
19:30 OJC ROSMALEN MO17-3 Emplina MO17-2 0-10 Meer info
18:30 Maliskamp JO15-1 Emplina JO15-3 3-5 Meer info
Maandag 09 April
19:00 Emplina JO11-6 Zwaluw VFC JO11-6 1-8 Meer info
18:30 Wilhelmina MO13-2 Emplina MO13-2 4-2 Meer info
18:30 Hedel JO15-1 Emplina JO15-2 2-2 Meer info
Zondag 08 April
14:30 Emplina 1 Heeswijk 1 2-2 Meer info
12:30 Emplina 7 Wilhelmina 10 1-3 Meer info
11:30 Wilhelmina Boys 2 Emplina 2 5-2 Meer info
11:00 FC Engelen VE1 Emplina VE1 1-6 Meer info
11:00 OSC'45 3 Emplina 3 4-3 Meer info
10:30 Emplina VR1 DSC VR1 0-4 Meer info
10:30 Emplina 4 GVV 3 6-2 Meer info
10:30 LSV 2 Emplina 5 3-2 Meer info
10:00 Emplina VR2 Vlijmense Boys VR1 0-8 Meer info
Zaterdag 07 April
15:00 Emplina JO17-2 BVV/Timmermans Infra JO17-1 5-0 Meer info
15:00 VCB JO19-1 Emplina JO19-4 2-4 Meer info
15:00 Zwaluw VFC JO17-5 Emplina JO17-4 2-6 Meer info
15:00 Emplina JO19-3 Kozakken Boys JO19-2 Afgelast
14:45 Wilhelmina Boys JO19-1 Emplina JO19-1 4-1 Meer info
14:30 Emplina JO17-1 Sportclub Irene JO17-1 2-1 Meer info
14:30 Emplina MO19-1 Sint Michielsgestel MO19-1 9-0 Meer info
14:30 RKKSV JO19-1 Emplina JO19-6 2-2 Meer info
14:30 Emplina JO16-1 Sliedrecht JO16-1 2-1 Meer info
13:45 Gemert JO14-1 Emplina JO14-2 9-1 Meer info
12:45 SC 't Zand JO15-1 Emplina JO15-1 2-0 Meer info
12:45 Emplina JO13-3 Nivo Sparta JO13-3 0-5 Meer info
12:45 Emplina JO14-3 Leerdam Sport'55 JO14-1 2-4 Meer info
12:45 Emplina JO14-5 TGG JO14-2 2-5 Meer info
12:45 ODC JO15-2 Emplina JO15-2 0-9 Meer info
12:45 Nemelaer JO19-1 Emplina JO19-2 3-0 Meer info
12:45 Emplina MO17-1 ASH MO17-1 4-0 Meer info
12:45 Emplina JO12-4 GJS JO12-2 0-13 Meer info
11:30 SV Venray JO14-1G Emplina JO14-1 1-1 Meer info
11:30 DESK JO14-2 Emplina JO14-4 7-0 Meer info
11:00 Emplina JO13-2 MEC'07 JO13-1 1-4 Meer info
11:00 Emplina JO12-1 SV Venray JO12-1G 1-3 Meer info
11:00 Emplina JO12-3 SV BLC JO12-2 0-8 Meer info
11:00 Emplina MO17-2 Emplina MO15-1 8-1 Meer info
11:00 Emplina MO17-2 Emplina MO15-1
10:30 Berghem Sport JO13-1 Emplina JO13-1 0-1 Meer info
10:30 FC Eindhoven AV JO8-1 Emplina JO8-1 2-5 Meer info
10:30 Rood Wit'62 JO12-1 Emplina JO12-4 Vervallen
10:15 Nemelaer JO9-1 Emplina JO9-3 5-4 Meer info
10:15 Wilhelmina JO7-3G Emplina JO7-3 (Chelsea)
10:15 Haarsteeg JO7-2 Emplina JO7-5 (Borussia Dortmund)
10:15 Helvoirt MO13-1 Emplina MO13-2 4-2 Meer info
10:15 Wilhelmina JO10-2 Emplina JO10-3 6-2 Meer info
10:00 Den Dungen JO8-1 Emplina JO8-2
10:00 Boxtel JO11-2 Emplina JO11-4 8-5 Meer info
09:45 Emplina MO11-1 Rhelico MO11-1 7-2 Meer info
09:45 FC Engelen JO12-3 Emplina JO12-2 0-4 Meer info
09:45 Emplina JO11-6 Den Dungen JO11-3 6-5 Meer info
09:45 Emplina JO11-7 Hedel JO11-2 2-4 Meer info
09:45 Emplina JO11-5 Den Dungen JO11-2 1-4 Meer info
09:45 Emplina JO10-4 Nemelaer JO10-3 2-2 Meer info
09:45 Emplina JO10-1 LRC JO10-1 3-2 Meer info
09:30 Emplina JO9-6 Nieuwkuijk JO9-1
09:30 Emplina JO9-1 Beerse Boys JO9-1
09:30 HRC'14 JO7-2 Emplina JO7-4 (FC Barcelona) Vervallen
09:30 Emplina MO13-1 TGG MO13-1 0-1 Meer info
09:00 SV BLC JO7-3 Emplina JO7-6
09:00 RKDVC JO11-1 Emplina JO11-1 4-8 Meer info
09:00 Haarsteeg JO11-2 Emplina JO11-3 2-3 Meer info
09:00 Sint Michielsgestel JO11-1 Emplina JO11-2 4-4 Meer info
09:00 Maliskamp JO10-2 Emplina JO10-5 8-4 Meer info
09:00 OJC ROSMALEN JO10-2 Emplina JO10-2 6-5 Meer info
08:30 Emplina JO9-2 DSC JO9-2G 12-0 Meer info
08:30 Emplina JO9-4 Zwaluw VFC JO9-5
08:30 Emplina JO8-3 TGG JO8-1
08:30 Emplina JO7-2 (Real Madrid) SV BLC JO7-2
08:30 Emplina JO7-1 (Juventus) Wilhelmina JO7-2G
08:30 Nivo Sparta JO9-4 Emplina JO9-5
08:30 Emplina MO11-2 Wilhelmina MO11-1 1-3 Meer info
Donderdag 05 April
19:15 Emplina 2 OJC ROSMALEN 3 2-0 Meer info
Woensdag 04 April
18:45 ZIGO JO9-1 Emplina JO9-1
18:30 Geldrop JO12-1 Emplina JO12-1 1-2 Meer info
Dinsdag 03 April
19:00 OJC ROSMALEN JO15-5 Emplina JO15-2 1-4 Meer info
18:30 Emplina JO10-2 OJC ROSMALEN JO10-2 3-6 Meer info