Mijn gegevens
Email:

Wachtwoord:

Automatisch Inloggen

SPONSORS
Evenementen Sponsoren?
WELKOM BIJ RKVV EMPLINA
Vanuit een dorpsvereniging uit Empel zijn wij met 65 jeugd-teams en 9 senioren-teams uitgegroeid tot één van de grootste voetbalverenigingen van    's-Hertogenbosch.

De vertrouwde en gezellige sfeer van een kleine club is ondanks de ruim 1000 leden, meer dan 200 vrijwilligers en honderden enthousiaste ouders  nog steeds gebleven.

Wij nodigen u dan ook uit om op zaterdag of zondag onze teams te komen aanmoedigen en daarnaast eens binnen te komen in onze sfeervolle kantine.

 
Contact
Adres
Riek 1
5236 PS  Empel

Postadres
Postbus 3509
5203 DM,  's-Hertogenbosch
  
Contact
073-6422429

E-mail
webmaster@emplina.nl
Zondag 19 November
14:30 Venhorst 1 Emplina 1
12:30 OJC ROSMALEN 10 Emplina 5
12:30 Emplina 7 RKKSV 5
11:00 Emplina 2 BMC 2
11:00 Emplina VE1 DSC VE1
10:30 Emplina VR1 OJC ROSMALEN VR3 Vervallen
10:00 DSC 5 Emplina 4
10:00 Emplina VR2 SPV VR1
Zaterdag 18 November
16:30 Emplina JO19-4 OJC ROSMALEN JO19-5
15:00 Emplina JO19-1 SV Budel JO19-1 1-0 Meer info
15:00 Theole JO17-1 Emplina JO17-2
15:00 BMC JO17-4 Emplina JO17-4
14:30 Emplina MO19-1 Schijndel/DE WIT MO19-1
14:30 Altena JO19-1 Emplina JO19-3
14:30 Emplina JO19-6 Wilhelmina JO19-4
14:30 Emplina JO16-1 IFC JO16-2
14:30 OSC'45 JO19-1 Emplina JO19-2 Vervallen
13:00 DSC JO15-2 Emplina JO15-3
13:00 St Mich.Gestel MO17-2 Emplina MO17-2 Vervallen
13:00 Beerse Boys JO14-1 Emplina JO14-2
12:45 Nivo Sparta JO14-1 Emplina JO14-1 2-2 Meer info
12:45 Emplina JO17-3 SC Elshout JO17-1
12:45 Emplina JO15-2 LRC JO15-2 2-3 Meer info
12:45 Emplina MO17-1 Oisterwijk MO17-1 5-2 Meer info
12:45 Emplina JO14-5 DESK JO14-2
11:30 OJC ROSMALEN MO15-5 Emplina MO15-1
11:30 Zwaluw VFC MO13-1 Emplina MO13-2
11:15 MOC'17 JO15-1 Emplina JO15-1 2-2 Meer info
11:00 Emplina JO13-1 SC 't Zand JO13-1G 0-8 Meer info
11:00 UNA JO12-1G Emplina JO12-1 5-1 Meer info
11:00 Emplina JO13-3 FC Engelen JO13-3
11:00 Emplina JO13-2 TEC JO13-1
11:00 Emplina JO12-4 SC 't Zand JO12-4
11:00 Emplina JO12-2 Real Lunet JO12-1G
10:30 Well MO13-1 Emplina MO13-1 0-9 Meer info
10:15 Haarsteeg JO8-1 Emplina JO8-2 Vervallen
10:15 OJC ROSMALEN JO9-6 Emplina JO9-5
10:00 Maliskamp JO8-3 Emplina JO8-3
10:00 SVSSS JO11-1 Emplina JO11-2 7-2 Meer info
09:45 Bavel JO14-3 Emplina JO14-4
09:45 Emplina JO11-7 Sint Michielsgestel JO11-4
09:45 Emplina JO11-5 SCI JO11-3 Vervallen
09:45 Emplina JO10-5 Taxandria JO10-4
09:45 Emplina JO10-1 GJS JO10-1 3-4 Meer info
09:45 Emplina MO11-1 FC Tilburg MO11-1 7-1 Meer info
09:45 Emplina JO10-4 Irene JO10-1
09:30 SV BLC JO12-2 Emplina JO12-3
09:30 TEC JO11-1 Emplina JO11-2 Vervallen
09:00 Maliskamp JO11-2 Emplina JO11-4
09:00 Sparta'30 JO9-1G Emplina JO9-6
09:00 Wadenoijen JO11-2G Emplina JO11-6
09:00 BVV/Timmermans Infra JO8-1 Emplina JO8-2
09:00 RKDVC JO11-1 Emplina JO11-1 0-4 Meer info
08:45 Margriet JO10-6 Emplina JO10-3 0-17 Meer info
08:30 Emplina JO9-4 BMC JO9-4
08:30 Emplina JO9-2 DSC JO9-1 6-5 Meer info
08:30 Emplina JO9-3 Maliskamp JO9-2 9-4 Meer info
08:30 Emplina JO8-1 OJC ROSMALEN JO8-1 6-8 Meer info
08:30 FC Engelen JO11-3 Emplina JO11-3
08:30 Theole JO10-1 Emplina JO10-2 5-1 Meer info
08:30 WSC JO9-1 Emplina JO9-1
08:30 Emplina MO11-2 Haarsteeg MO11-1
Vrijdag 17 November
19:00 Topsport Amsterdam/CTO Eindhoven Emplina JO17-1 0-2 Meer info
Dinsdag 14 November
20:30 Virnedenschaar onder 23 Emplina O23
18:30 OJC Rosmalen MO11-1 Emplina MO11-1 7-2 Meer info
Zondag 12 November
12:00 Blauw Geel'38/JUMBO VR1 Emplina VR2 1-2 Meer info
11:00 Emplina 3 RKKSV 2 1-4 Meer info
11:00 SV BLC 3 Emplina 7 3-1 Meer info
11:00 Emplina 2 OJC ROSMALEN 2 0-7 Meer info
10:30 Emplina 4 HRC'14 3 3-4 Meer info
Zaterdag 11 November
16:30 Emplina JO19-3 Asperen JO19-1 Uitgesteld
15:00 SV TOP MO19-1 Emplina MO19-1 0-0
15:00 Den Dungen JO19-3 Emplina JO19-4 Uitgesteld
15:00 Zwaluw VFC JO17-5 Emplina JO17-3 Uitgesteld
14:45 Hilvaria JO19-1 Emplina JO19-1 3-2 Meer info
14:45 Haarsteeg JO19-3 Emplina JO19-6 7-2 Meer info
14:30 Emplina JO19-2 Jong Brabant JO19-2 0-2 Meer info
14:30 Emplina JO17-2 Den Dungen JO17-1 2-5 Meer info
14:30 Emplina JO17-4 SV BLC JO17-3 1-3 Meer info
14:30 Emplina MO17-2 Haarsteeg MO17-1 0-1 Meer info
13:00 St Mich.Gestel MO17-1 Emplina MO17-1 7-2 Meer info
13:00 Beerse Boys JO14-2 Emplina JO14-5 8-1 Meer info
12:45 Emplina JO14-1 Unitas'59 JO14-1 5-0 Meer info
12:45 Emplina JO15-1 Dongen JO15-1 2-3 Meer info
12:45 Emplina JO15-3 ST S.C.I./RKVV Sint Michielsgestel JO15-2 Vervallen
12:45 Emplina JO14-4 Uno Animo JO14-1 2-4 Meer info
12:45 Emplina MO15-1 Nivo Sparta MO15-2 3-0 Meer info
12:45 Emplina JO15-3 Achilles Veen JO15-1
12:00 BZS JO13-1 Emplina JO13-2 3-1 Meer info
11:15 RKDVC JO13-1 Emplina JO13-1 5-0 Meer info
11:15 FC Engelen JO14-2 Emplina JO14-2 2-5 Meer info
11:00 Emplina JO12-1 ODC JO12-1 3-8 Meer info
11:00 Emplina JO12-3 Nivo Sparta JO12-2 1-3 Meer info
11:00 Emplina MO13-2 VOAB MO13-1 Uitgesteld
10:30 Nivo Sparta JO7-2 Emplina JO7-4 (FC Barcelona)
10:30 GVV'63 JO15-1 Emplina JO15-2 3-2 Meer info
10:30 DFC JO16-1 Emplina JO16-1 4-2 Meer info
10:15 Wilhelmina JO7-3G Emplina JO7-2 (Real Madrid)
10:15 Zwaluw VFC JO11-5 Emplina JO11-5 1-11 Meer info
10:15 DESK JO14-2 Emplina JO14-3 1-1 Meer info
10:00 NEO'25 MO11-1 Emplina MO11-1 0-7 Meer info
09:45 Emplina JO11-3 DSC JO11-2 10-2 Meer info
09:45 Emplina JO11-2 Tricht JO11-1 Vervallen
09:45 Emplina JO11-4 OJC ROSMALEN JO11-5 10-2 Meer info
09:45 Emplina JO11-6 Jan van Arckel JO11-2 14-3 Meer info
09:45 Emplina JO10-3 Zwaluw VFC JO10-4 8-0 Meer info
09:45 Emplina JO10-2 Nivo Sparta JO10-1 2-6 Meer info
09:45 ODC JO12-3 Emplina JO12-4 4-1 Meer info
09:30 BVV/Timmermans Infra JO7-1 Emplina JO7-3 (Chelsea)
09:30 GDC JO7-1 Emplina JO7-1 (Juventus)
09:30 HHC'09 JO13-1 Emplina JO13-3 3-2 Meer info
09:00 Nieuwkuijk JO11-2 Emplina JO11-7 5-3 Meer info
09:00 Zwaluw VFC JO9-4 Emplina JO9-3 3-11 Meer info
09:00 OJC ROSMALEN MO11-3 Emplina MO11-2 6-1 Meer info
09:00 Emplina MO13-1 FC Engelen MO13-1 6-1 Meer info
09:00 Hedel JO7-1G Emplina JO7-6
08:45 Margriet JO10-5 Emplina JO10-5 5-1 Meer info
08:45 Boxtel JO9-2 Emplina JO9-4
08:30 Emplina JO7-5 (Borussia Dortmund) Haarsteeg JO7-2
08:30 Emplina JO9-5 Wilhelmina Boys JO9-2 Vervallen
08:30 Emplina JO9-1 FC Engelen JO9-1
08:30 Emplina JO9-6 Jan van Arckel JO9-1
08:30 Emplina JO8-3 Hedel JO8-1
08:30 SV BLC JO10-3 Emplina JO10-4 1-2 Meer info
08:30 FC Engelen JO10-1 Emplina JO10-1 10-3 Meer info
08:30 SV BLC JO9-1 Emplina JO9-2 3-3 Meer info
08:30 Emplina JO8-2 ODC JO8-1
08:30 Emplina JO8-1 Boxtel JO8-1 6-4 Meer info
08:30 Emplina JO9-5 Wilhelmina Boys JO9-3
08:30 Emplina JO11-2 OVC'26 JO11-1 5-3 Meer info
Dinsdag 07 November
20:15 VOAB Onder 23 Emplina O23
Zondag 05 November
14:30 Emplina 1 Rhode/Van Stiphout Bouw 1 1-3 Meer info
12:30 Emplina 7 RKVSC 3 Vervallen
12:00 Reusel Sport/CoTrans 2 Emplina 2 0-0
12:00 RKTVC 4 Emplina 4 0-4 Meer info
12:00 TGG 3 Emplina 3 2-1 Meer info
10:00 Wilhelmina 6 Emplina 5 6-3 Meer info
10:00 HRC'14 VE1 Emplina VE1 6-1 Meer info
10:00 Emplina VR2 Real Lunet VR1 4-3 Meer info
Zaterdag 04 November
14:45 Oirschot V. JO19-1 Emplina JO19-1 1-1 Meer info
14:30 Emplina MO19-1 Blauw Geel'38/JUMBO MO19-1 7-2 Meer info
14:30 Emplina JO14-5 Emplina JO14-3 0-8 Meer info
14:30 Emplina JO17-1 HVCH JO17-1 3-2 Meer info
14:30 MVV'58 JO19-1 Emplina JO19-3 3-2 Meer info
14:30 Real Lunet JO17-1 Emplina JO17-3 1-6 Meer info
14:30 Emplina JO19-4 Sint Michielsgestel JO19-2 13-1 Meer info
14:30 Emplina JO19-6 BMC JO19-2 1-1 Meer info
13:15 Sarto JO14-1 Emplina JO14-4 10-2 Meer info
13:00 Emplina JO14-1 Gemert JO14-1 4-2 Meer info
13:00 Zwaluw VFC JO19-2 Emplina JO19-2 5-4 Meer info
13:00 OJC ROSMALEN MO17-3 Emplina MO17-2 0-6 Meer info
13:00 Wilhelmina JO17-4 Emplina JO17-4 1-5 Meer info
12:45 Emplina JO16-1 Rijsoord JO16-2 3-0 Meer info
12:45 Emplina JO15-3 Boxtel JO15-2 Vervallen
12:45 Emplina JO14-2 Vlijmense Boys JO14-1 5-0 Meer info
12:45 Emplina MO17-1 Nevelo MO17-1 6-3 Meer info
12:45 Emplina JO15-3 VCB JO15-1 3-2 Meer info
12:30 Teisterbanders JO13-1 Emplina JO13-2 0-1 Meer info
12:30 MVV'58 JO12-1 Emplina JO12-2 4-2 Meer info
12:00 Altena JO17-1 Emplina JO17-2 Afgelast
11:30 Oirschot Vooruit JO13-1 Emplina JO13-1 3-1 Meer info
11:00 Emplina JO15-1 Roosendaal JO15-1 2-1 Meer info
11:00 Emplina JO13-3 OJC ROSMALEN JO13-8 2-8 Meer info
11:00 Emplina JO12-4 SV Reeshof JO12-2 0-15 Meer info
11:00 Emplina MO13-1 TGG MO13-1 1-0 Meer info
11:00 Emplina MO13-2 ST RKDSV / EDN'56 MO13-1 1-2 Meer info
10:30 SV TOP JO12-1 Emplina JO12-1 4-0 Meer info
10:30 RKKSV JO10-1 Emplina JO10-4 1-5 Meer info
10:30 GDC JO15-1 Emplina JO15-2 2-4 Meer info
10:30 MVV'58 MO15-1 Emplina MO15-1 3-0 Meer info
10:15 Wilhelmina JO7-2G Emplina JO7-2 (Real Madrid)
10:15 TGG JO7-1 Emplina JO7-3 (Chelsea)
10:15 Nemelaer JO10-2 Emplina JO10-5 4-2 Meer info
10:00 Maliskamp JO7-2 Emplina JO7-5 (Borussia Dortmund)
10:00 Vlijmense Boys JO7-1G Emplina JO7-1 (Juventus)
10:00 GRC-14 JO10-1 Emplina JO10-1 2-5 Meer info
09:45 Emplina JO11-2 BZS JO11-1 Vervallen
09:45 Emplina JO11-4 BMC JO11-2 2-6 Meer info
09:45 Emplina JO11-1 BVV/Timmermans Infra JO11-1 10-2 Meer info
09:45 Emplina JO11-6 Hedel JO11-2 8-2 Meer info
09:45 Emplina MO11-1 Uno Animo MO11-2 13-0 Meer info
09:45 ODC JO12-2 Emplina JO12-3 16-0 Meer info
09:45 Emplina JO11-3 Nieuwkuijk JO11-1 3-3 Meer info
09:30 WSC JO8-1 Emplina JO8-1 7-4 Meer info
09:00 GJS JO9-1 Emplina JO9-2 6-5 Meer info
09:00 Haarsteeg JO11-4 Emplina JO11-7 3-3 Meer info
09:00 Maliskamp JO11-3 Emplina JO11-5 2-13 Meer info
09:00 OJC ROSMALEN JO10-4 Emplina JO10-3 11-5 Meer info
09:00 Zwaluw VFC JO8-1 Emplina JO8-2
09:00 Sint Michielsgestel MO11-2 Emplina MO11-2
08:30 Emplina JO7-4 (FC Barcelona) Maliskamp JO7-3 Vervallen
08:30 Emplina JO9-6 SCI JO9-1 Vervallen
08:30 Emplina JO9-4 Zwaluw VFC JO9-6G
08:30 Emplina JO9-3 Haarsteeg JO9-2 2-3 Meer info
08:30 Emplina JO9-5 Nemelaer JO9-2
08:30 GVV'63 JO8-3G Emplina JO8-3
08:30 Emplina JO10-2 Maliskamp JO10-1 1-2 Meer info
08:30 Emplina JO9-1 VOAB JO9-1
08:30 Emplina JO11-2 Baardwijk JO11-1 1-7 Meer info